Ifjúsági koordinátor

MUNKAVÉGZÉS HELYE Budapest
MUNKAVISZONY JELLEGE Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés, 90 nap próbaidővel
MUNKAKÖR CÉLJA az MRSZ ifjúsági programjainak működtetése
JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ 2022. január 31.
MUNKÁBA ÁLLÁS VÁRHATÓ IDEJE azonnali munkakezdés
ILLETMÉNY megegyezés szerint
ÁLLÁSHIRDETÉS AZONOSÍTÓ MRSZ/ifjúságikoordinátor
MUNKÁLTATÓ Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány
Feladatok:
  • a Szeretetszolgálat ifjúsági területén működő programjainak és szolgáltatásainak működtetése és fejlesztése;
  • Nyilas Misi Ösztöndíj programmal kapcsolatos szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása;
  • szakmai egyeztetések partnerszervezetekkel;
  • ifjúsági területet érintő fejlesztő programok szakmai koordinálása;
  • közreműködés az ifjúsági tevékenységek láthatóságát biztosító szakmai tartalmak (cikkek, beszámolók, prezentációk, stb.) elkészítésében;
  • projektek és rendezvények szervezésében való részvétel;
  • ifjúság szakmai rendezvényeken, egyeztetéseken történő részvétel, a Szervezet képviselete;
  • szociális-fejlesztési ágazat szakmai teamjében való aktív közreműködés.
Elvárások:
  • ifjúsági területén szerzett legalább 2 éves tapasztalat;
  • felsőfokú végzettség;
  • Office 365 naprakész, magas szintű ismerete;
  • megbízhatóság;
  • határidők betartása;
  • jó kommunikációs készség;
  • proaktív, talpraesett, határozott, dinamikus személyiség.
Előny:
  • non-profit / karitatív területen szerzett gyakorlat
Jelentkezni az alábbi dokumentumok elektronikus úton az allas@jobbadni.hu címre történő megküldésével lehet:
  • szakmai önéletrajz;
  • motivációs levél;
  • végzettséget igazoló bizonyítvány másolati példánya
  • bruttó fizetési igény megjelölése.

Kérjük jelentkezéseden tüntesd fel a hirdetés azonosítóját.

Kontakt
E-MAIL allas@jobbadni.hu
CÍM 1146 Budapest, Hungária körút 200.