Gazdasági vezető

MUNKAVÉGZÉS HELYE 1146 Budapest, Hungária körút 200.
MUNKAVISZONY JELLEGE Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
MUNKAKÖR CÉLJA Az alapítvány gazdasági irodájának vezetési
JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ 2024. április 20.
MUNKÁBA ÁLLÁS VÁRHATÓ IDEJE 2024. május
ILLETMÉNY Megegyezés szerint
ÁLLÁSHIRDETÉS AZONOSÍTÓ MRSZ/kommunikáció
MUNKÁLTATÓ Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány
A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
  • Az Alapítvány tervezési és ellenőrzési rendszerének kidolgozása, a működés értékelése és folyamatos javítása.
  • A tervezési tevékenység irányítása, gazdasági tervek elkészítése.
  • A tervek teljesítésének figyelemmel kísérése és értékelése.
  • Gazdaságossági értékelés készítése, a társaság egészéről és az egyes üzleti területekről.
  • Az Alapítvány számviteli információs rendszerének kialakítása, a bizonylati fegyelem betartásának felügyelete.
  • Az éves beszámoló és kiegészítő melléklet elkészítése.
  • A vezetői döntéseket megalapozó, az ellenőrzést biztosító információs rendszer kialakítása, működésének ellenőrzése.
  • Részvétel a fejlesztési célok kidolgozásában.
  • Likviditási terv készítése, a megvalósítás figyelemmel kísérése és értékelése.
  • A pénzforgalom megszervezése, ellenőrzése, bank- és hitelügyek intézése, kapcsolattartás a pénzintézetekkel.
  • Az adóbevallási, adó befizetési, visszaigénylési ügymenet irányítása.
  • A statisztikai adatszolgáltatások teljesítése.
  • Költséggazdálkodás irányítása, költség elszámolási rendszer kidolgozása.
  • Gondoskodás a házipénztár működéséről és ellenőrzéséről.
  • A bérszámfejtési és társadalombiztosítási feladatok elvégzésének felügyelete, ellenőrzése.
  • Utókalkuláció, költségelemzés irányítása.
  • Hitelkérelmek előkészítése, a hitelezéssel kapcsolatos feladatok elvégzése.
  • Kintlévőségek kezelése.
  • részletes szakmai önéletrajz, bruttó bérigény megjelölésével

  • diplomával igazolt gazdasági egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • mérlegképes könyvelő végzettség
  • vonatkozó törvények (Mt., számviteli törvény, adótörvény) átfogó ismerete
  • gazdasági számítások, elemzési eljárások ismerete
  • MS Office magas szintű ismerete
  • 5 év szakmai és 2 év vezetői gyakorlat
  • irányítási, problémamegoldó képesség
  • konfrontációs és döntési képesség
  • pontosság, precizitás, minőségre törekvés
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • projektben szerzett tapasztalat
  • professzionális Excel-tudás

Kérjük jelentkezéseden tüntesd fel a hirdetés azonosítóját.

Jelentkezni a részletes szakmai önéletrajz allas@jobbadni.hu címre történő eljuttatásával lehetséges, melyben kérjük, jelölje meg bruttó bérigényét is.
Kontakt