Jobbadni.hu

  • Bankszámlaszám: 10702019-85008898-51100005
  • Adószám: 18196913-1-42
  • Adományvonal: 1358

Jobbadni.hu

  • menü
  • keresés

Álláshirdetés – Vizuális-és online kommunikációs referens

A Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány pályázatot hirdet vizuális-és online kommunikációs referens munkakör betöltésére.

Munkavégzés helye: Budapest

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős állás

Munkába állás várható időpontja: azonnali

Jelentkezési határidő: 2019. április 15.

Álláshirdetés azonosító: MRSZ/KOMM

Feladatok:

  • a kommunikációs terület beszerzéseinek menedzselése
  • a kommunikációs terület adminisztratív feladatainak ellátása
  • kampányok előkészítésében és megvalósításában való aktív részvétel
  • kisebb grafikai munkák elvégzése a tervezéstől a megvalósításig
  • a szervezet online kommunikációs felületeinek (weboldal, social media felületek) vizuális és szöveges gondozása
  • a szervezetről készült fotók rendszerezése
  • a szervezet kiadványainak, arculati elemeinek vizuális és szöveges megjelenésének tervezésében és kivitelezésében való részvétel
  • az MRSZ rendezvényeinek lebonyolításában való segítségnyújtás
  • kapcsolattartás a sajtóval, médiamegjelenések szervezése, médiafigyelés
  • sajtóanyagok, meghívók készítése a kommunikációs vezető iránymutatásai alapján

Elvárások:

  • kommunikáció, marketing területen szerezett felsőfokú végzettség vagy hallgatói jogviszony,
  • minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat kommunikációs és/vagy marketing területen,
  • szóban és írásban is aktív idegennyelv
  • Office 365 program magabiztos kezelése,
  • grafikus programok ismerete, gyakorlati alkalmazása,
  • jó kommunikációs készség (írásban és szóban egyaránt),
  • felelősségteljes, megbízható, precíz munkavégzés,
  • kiváló vizuális látásmód, szépérzék,
  • jó problémamegoldó készség
  • kiváló íráskészség
  • kreativitás, rugalmasság
  • önálló munkavégzés
  • proaktív személyiség

Előnyök:

  • non profit szervezetnél szerzett munkavállalói vagy/és önkéntes tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • pályázatírói tapasztalat
  • webdesign-ban való jártasság

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • változatos, kreatív feladatok
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes légkör, motivált munkatársi közösség

  • fényképes magyar nyelvű önéletrajz
  • maximum 1200 karakterből álló motiváció levél
  • egy saját grafikai munka (plakát, szórólap, stb…) pdf formátumban
  • végzettséget igazoló dokumentumok másolatai

  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • szellemi – és fizikai cselekvőképesség

Pályázat benyújtásának módja:

Elektronikus úton az allas@jobbadni.hu címre bruttó fizetési igény megjelölésével.