Jobbadni.hu

  • Bankszámlaszám: 10702019-85008898-51100005
  • Adószám: 18196913-1-42
  • Adományvonal: 1358

Jobbadni.hu

  • menü
  • keresés

Álláshirdetés – Egyházi-és társadalmi kapcsolatokért felelős referens

A Magyar Református Szeretetszolgálat „egyházi és társadalmi kapcsolatokért felelős referens” pozícióba keres munkatársakat.

Célunk az új pozícióval, hogy új munkatársainkkal országosan fejlesszük az MRSZ egyházi-és társadalmi beágyazottságát. Olyan munkatársakat keresünk, akik gyülekezeteket, egyházi-és állami intézményeket és cégeket látogatnak, velük kapcsolatokat építenek és fejlesztenek azért, hogy a partnerekkel szorosan együttműködve valósulhassanak meg az MRSZ stratégiai céljai, valamint egy erős társadalmi és financiális háttér épüljön az MRSZ számára.

Főbb feladatok:

  • egyházközségek, egyházmegyék és egyházkerületek rendszeres látogatása, velük kapcsolat kialakítása, építése és ápolása
  • egyház különböző szintjein MRSZ-nagykövetek felkutatása, felkészítése, képzése, információval való ellátása
  •  egyházi intézményekkel, szervezetekkel és cégekkel kapcsolatfelvétel, látogatás, kapcsolatok ápolása
  • az MRSZ karitatív tevékenységének képviselete, céljainak megismertetése minél szélesebb társadalmi körben
  • támogatási lehetőségek (pro és kontra) felkutatása a látogatott partnerek esetében
  • az MRSZ pénzbeli, tárgybeli és önkéntességbeli adománygyűjtéseiben részvétel, annak csatornázása az érintett partnerek és az MRSZ között
  • információ áramoltatása az MRSZ vezetése és az egyházi, illetve világi partnerek között

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • nyitott, támogató, fejlett szociális érzékenységű attitűd
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • jó együttműködési képesség
  • jó szervezőkészség
  • önállóság, pontosság, precizitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, több éves autóvezetési gyakorlat
  • saját gépjármű használata

Amit kínálunk:

  • kellemes légkör, elhivatott csapat
  • új programokba történő bekapcsolódás lehetősége

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • lelkészi, hitoktatói, vallástanári vagy diakóniai végzettség illetve tapasztalat
  • a Magyar Református Egyház szervezetének ismerete

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

  • szakmai önéletrajz,
  • motivációs levél bruttó fizetési igény megjelölésével
  • végzettséget igazoló dokumentumok másolata,

A pályázat benyújtásának módja:

Elektronikus úton az allas@jobbadni.hu e-mail címre

Jelentkezési határidő:

  1. január 25.